Відгуки про компанію Салон-магазин штор "ГАРМОНИЯ"
- Христина Ш.
- Коментар продавця
щиро вдячні за замовлення і відгук!
- Коментар продавця
- Наталья К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
дякуємо за відгук! щиро вдячні за покупку і вашу оцінку 🥰
- Коментар продавця
- Надія Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
дякуємо за покупку! гарного вам настрою 🤗
- Коментар продавця
- Тетяна С.
- Коментар продавця
раді, що ви задоволені! заходьте ще ☺️
- Коментар продавця
- Таня Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Приємний і комунікабельний продавець. Рекомендую цей магазин. Покупкою задоволена. Вдалих вам продажів.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук ! Нехай покупки приносять тільки задоволення) Затишку вам !
- Коментар продавця
- Ольга Л.
- Леся М.
- Юлія Д.
- Анастасія Є.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталья Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
