Відгуки про компанію Салон-магазин штор "ГАРМОНИЯ"
- Татьяна Ф.
27 серпня оформила заказ ,Товар не відповідає фото,по передоплаті 100 гривень ,31 серпня заказ досі не отправили ,не відписуються.Це не магазин ,а шарашкіна контора .Не раджу
- Марія Ф.
- Ірина В.
- Алина Ч.
- Валерій П.
- Ігор А.
гарні штори. на літо гарна композиція.
- Наталія Д.
- Кристина К.
- Ірина Б.
- Тамила Л.
